Registracija
Ako imaš Voyo pretplatu, registriraj se istim e-mailom i čitaj net.hr bez oglasa! Saznaj više
Toggle password visibility
Toggle password visibility
Već imaš račun?
Obnovi lozinku
TALIJANI SE RASPISALI O ĆORIĆU: /

Malo je bilo 'zapelo', ali sastanak na kojem je sve dogovoreno održan je u petak

Samo detalji dijele Romu i Ante Ćorića od potpisivanja zajedničke suradnje

VOYO logo
VOYO logo

Talijanski nogometni velikan Roma i Dinamov nogometaš Ante Ćorić udaljeni su tek nekoliko detalja od suradnje koju će potvrditi potpisima. Tvrdi to Sportitalia navodeći da će u smjeru zagrebačkog kluba otići sedam milijuna eura moguće i uvećanih za bonus u iznosu od milijun eura koji će biti isplaćeni ostvari li 21-godišnjak pred njega postavljene ciljeve.

Očekivalo se da će cijeli posao biti zaključen je prošloga tjedna, ali je liječnički pregled igrača odgođen budući da igrač i njegova pratnja nisu usuglasili osobne uvjete suradnje s rimskim nogometnim klubom. Novi je sastanak održan u petak i do posla će, čini se, doći.

Ćorića se povezivalo i sa Liverpoolom te Manchester Cityjem. Dinamov veznjak u skromnijoj je minutaži za klub u ovoj sezoni odigrao 19 prvenstvenih utakmica. Postigao je u njima tri i namjestio četiri gola.

VOYO logo
Još iz rubrike
Pročitaj i ovo
VOYO logo
VOYO logo
Regionalni portali
Još iz rubrike