PADAJU KOMPLIMENTI / Svi hvale Kovačića nakon nove pobjede Chelseaja: 'Taj čovjek je novi James Bond!'

Mateo Kovačić je igrao za londonsku momčad do 74. minute

2.10.2021.
18:53

Chelsea je u subotu uvjerljivo u utakmici 7. kola engleskog prvenstva kod kuće sa 3:1 pobijedio Southampton i tako preuzeo vrh ljestvice.

Domaća je momčad povela u devetoj minuti pogotkom Chalobaha. U drugom poluvremenu je Southampton došao do izjednačenja nakon jedanaesterca, a strijelac je bio Ward Prowse. Timo Werner u 84. minuti povećava na 2:1 za Chelsea, a Chilwell pet minuta kasnije zaključuje pobjedu Chelsea. Mateo Kovačić je igrao za londonsku momčad do 74. minute.

RAPSODIJA HRVATA U AUSTRIJI /

Sin Darija Šimića nastavlja oduševljavati: Zabio je već šest golova u dresu austrijskog kluba

Pohvale za Kovu

Tijekom i nakon utakmice pljuštale su reakcije na dobar nastup Matea Kovačića. Hrvatski reprezentativac odigrao je standarno dobro u sredini, pogledajte neke od reakcija: