NEOČEKIVANI PORAZ BAYERA: / Mladi Vatreni skrivio jedanaesterac

U nedjeljnim utakmicama 23. kola Njemačke lige Borussia je u Dortmundu slavila protiv Hoffenheima s 3-1, dok je Mainz porazio Bayer s 3-1.

28.2.2016.
19:53
AFP/DANIEL ROLAND

Borussia je u Dortmundu gubila od Hoffenheima s 0-1 sve do 81. minute, a onda je uslijedio "blitz-krieg" domaćina koji su u zadnjih deset minuta postigli tri gola i došli do pobjede. Borussia i dalje ima osam bodova zaostatka za Bayernom, a Hoffenheim, za koji Kramarić nije ulazio u igru, i dalje zauzima pretposljednje mjesto.

https://twitter.com/Squawka/status/704008693642231808 Mainz je s 3-1 nadigrao Bayer Leverkusen, za koji je Tin Jedvaj igrao od 46. minute i u 56. igrao rukom u kaznenom prostoru te skrivio jedanaesterac iz kojeg je Mainz postigao drugi gol.. U borbenoj utakmici Augsburg i Borussia Munchengladbach su igrali 2-2.