BRAVO, ANTE! / Trebale su mu samo tri utakmice za prvi gol: Supertalentirani 19 godišnjak se predstavio Poljskoj

Hrvatski napadač Ante Crnac na početku sezone napustio je Slaven Belupo te jpojačao poljskog prvaka

22.10.2023.
22:30

U ogledu 12. kola poljske Ekstraklase nogometaši Gornika su na domaćem terenu u Zabrzeu s 2-1 svladali Rakow, aktualnog poljskog prvaka.

SITUACIJA IZ PRVOG POLUVREMENA /

Osijek je teško oštećen na Poljudu: 'VAR soba je tu mogla napraviti nešto, no ostala je tiha'

Oba pogotka Gornik je postigao u prvom poluvremenu, a u oba slučaja je strijelac bio japanski nogometaš Yokota. U 82. minuti Rakow je dao počasni gol, a strijelac je bio 19-godišnji hrvatski napadač Ante Crnac koji je na početku sezone napustio Slaven Belupo te je pojačao poljskog prvaka.

Voyo donosi borilačke spektakle svakog mjeseca. 4.studeni - FNC 13 - Beograd. Prosinac - FNC 14 - Sarajevo. Svaki mjesec BKFC event na Voyo

Crnac je time upisao premijerni pogodak u dresu poljske momčadi, a kao i Fran Tudor odigrao je cijelu utakmicu ove nedjelje. Za Rakow je početkom drugog poluvremena u igru ušao Zoran Arsenić.

Trenutačno je Rakow na četvrtom mjestu ljestvice. Ima 22 bodova, odnosno, četiri manje od vodećeg Slaska iz Wroclawa.

FNC 4. studenoga stiže u Beograd, a revanš Croate i Vase pratite ekskluzivno na platformi Voyo.