SLATKE BRIGE ZA DALIĆA / Super Mirko hara Škotskom: Bivši napadač Rijeke u formi života, majstorijama stigao do sedmog gola u sezoni

27.8.2022.
18:45

Hrvatski napadač Antonio Mirko Čolak nastavio je sa sjajnom golgeterskom formom u dresu Rangersa, on je u 4-0 (2-0) domaćoj pobjedi protiv Ross Countyja u susretu 5. kola škotskog nogometnog prvenstva postigao dva pogotka.

Čolak je zabio drugi i treći gol na utakmici, prvoga "škaricama" u 39. minuti, a drugoga preciznim udarcem sa 15-ak metara u 59. minuti. Prvi gol postigao je Lundstram u 24. minuti, a konačni rezultat postavio je Davis u 80.

ČOKI GOL /

Odlazak u Rangers se pokazao kao odličan potez: Čolak strijelac treću utakmicu u nizu

ČOKI GOL /

Naš je napadač tako u posljednjih sedam utakmica postigao sedam pogodaka, a teren je napustio u 63. minuti. Borna Barišić je, pak, odigrao čitav susret za Rangers.

Vodeći Rangers sada ima 13 bodova, jedan više uz utakmicu više od drugog Celtica koji će u nedjelju igrati protiv Dundee Uniteda. Ross County je pretposljednji 11. s tri boda.

Marijan Čabraja igrao je do 69. minute za Hibernian u 0-1 (0-1) porazu na gostovanju kod Saint Mirrena. Osmi Hibernian ima pet bodova, četiri manje od petog St. Mirrena.