SPORNA SITUACIJA / Sudački ekspert otkrio je li bilo prekršaja nad Rakitićem kod gola Rome

31.5.2023.
23:01

Roma je u finalu Europske lige u Budimpešti protiv Seville povela u 35. minuti golom Paula Dybale.

TALIJANI PIŠU /

Perišić želi napustiti Tottenham i vratiti se u bivši klub

Akcija talijanske momčadi započela je tako što je loptu u krugu centra igrališta izgubio Ivan Rakitić.

Hrvatski veznjak tražio je prekršaj, no engleski sudac Anthony Taylor je samo pokazao da se igra dalje.

Mancini je uzeo loptu i gurnuo u prostor za Dybalu koji bježi obrani Seville i neobranjivo pogađa za 1-0.

Spornu situaciju za Marcu je komentirao španjolski sudački ekspert Pavel Fernandez.

"Nije bilo previše trzavica za engleskog suca u prvom poluvremenu. Andalužani su tražili prekršaj nad Rakitićem, ali nema riječi o prekršaju. Gol je regularan", rekao je Fernandez.