DALEKO OD TRAVNJAKA / Što je Marko Livaja radio dok se Hajduk mučio protiv fenjeraša: Jako ga je čudno vidjeti ovdje

Livaja nije nastupio u posljednjoj utakmici zbog suspenzije

5.11.2023.
13:36
PIXSELL

Nogometaši Hajduka osvojili su tri boda u 14. kolu HNL-a, na svom su Poljudu splitski nogometaši s 1-0 (0-0) pobijedili posljednjeplasirani Rudeš.

Voyo u prosincu ekskluzivno prenosi FNC 14 iz Sarajeva

DRAMA NA POLJUDU /

Hajduk mršavom pobjedom svladao fenjeraša, Rudeš oštećen za kazneni udarac u zadnjim minutama?

Posve neuvjerljivi Hajduk pobijedio je pogotkom kojeg je u 47. minuti postigao Aleksandar Trajkovski. Hajduk se time bodovno izjednačio na vrhu ljestvice s Rijekom, dok je Rudeš ostao posljednji te i dalje traži put do premijerne prvenstvene pobjede. Ima tek tri boda na kontu.

Voyo svakog mjeseca donosi borilački spektakl

Hajduk je u ovoj utakmici bio bez svog najboljeg igrača Marka Livaje koji je morao odraditi suspenziju zbog tri žuta kartona.

Svaki mjesec BKFC na Voyo platformi

No, Livaja nije bio daleko dok se igrala utakmica. Pojavio se na tribini i gledao utakmicu.

U jednom trenu je i pozdravio mlade navijače, a sve je zabilježila kamera.