STIGAO JE KOMENTAR KOJI JE ČEKALA CIJELA NACIJA: / Joško Jeličić složio se s Dalićem, ovo je njegova poruka Hrvatskoj

Legendarni nogometaš i stručnjak podijelio je s fanovima oduševljenje nakon velike pobjede Vatrenih

6.9.2019.
23:59
Screenshot

Hrvatska nogometna reprezentacija svladala je Slovačku sa 4-0 (1-0) u utakmici 4. kola u skupini E kvalifikacija za EURO 2020. odigranoj u petak pred 18.098 gledatelja na stadionu Antona Malatinskoga u Trnavi.

SLETIO URNEBESAN KOMENTAR NA RAČUN VATRENOG: /

'Meni je on senzacija. Kako ovakav nježni bizon nije uspio u Italiji?'

Strijelac vodećeg pogotka u posljednjoj minuti prvog poluvremena bio je Nikola Vlašić, kojem je to prvijenac u dresu A reprezentacije.

Hrvatska je udvostručila prednost u drugoj minuti drugog poluvremena, kad se lopta nakon udarca Ivana Perišića sretno odbila od slovačkog stopera Škriniara i prevarila vratara Martina Dubravku.

Najbolja Hrvatska

U 72. minuti treći pogodak 'vatrenih' postigao je Bruno Petković nakon sjajnog driblinga u kaznenom prostoru, kojim se oslobodio dvojice slovačkih stopera. Točku na "i" u 89. minuti stavio je Dejan Lovren.

"Najbolja Hrvatska pod Dalićem, sat i pol modernog nogometa. Vjerujmo našim mladima, budimo strpljivi dok odrastaju uz prof. Luku, Broza, Vidu, Periju i Lovrena. Napokon imamo savršenog centralnog napadača, kojeg ova ekipa treba i mora imati. Bruno Petković je istinska nogometna vrijednost, bravo momčino. Čestitke našem izborniku, stožeru, igračima i navijačima", poručio je Jeličić.