KOJI DEBAKL / Sramota epskih razmjera. Monaco deklasirao PSG-ov 'dream team', igrale su gotovo sve najveće zvijezde

Moramo naglasiti kako je PSG igrao bez Lea Messija, ali je gotovo cijela zvjezdana ekipa bila na okupu, uključujući i Neymara i Mbappea.

20.3.2022.
15:22

PSG vodeća momčad francuskog prvenstva poražen je u nedjelju u utakmici 29. kola, bolji je od njega na svom terenu sa 3-0 bio Monaco.

Monacu su pobjedu donijeli Ben Yadder s dva gola (25. i 84. minuta) i Volland (58. minuta). Moramo naglasiti kako je PSG igrao bez Lea Messija, ali je gotovo cijela zvjezdana ekipa bila na okupu, uključujući i Neymara i Mbappea.

To je četvrti poraz PSG-a ove sezone u prvenstvu, ali je i dalje vodeći na ljestvici sa 65 bodova, 15 više od drugoplasirane Nice, dok je Monaco sedmi sa 44 bodova.