IMPRESIVNO / Spektakularni golovi na utakmici Milana i Atalante. Pogledajte što su izveli Rebićevi i Pašalićevi suigrači

21.8.2022.
23:58

U derbiju 2. kola talijanskog nogometnog prvenstva Atalanta i prvak Milan su u Bergamu igrali 1-1 (1-0). Domaće je u prednost doveo Malinovskij (29) nakon što se njegov udarac sa 20-ak metara odbio od bloka igrača Milana i prevario vratara Maignana, da bi na konačnih 1-1 poravnao Bennacer (68) lijepim udarcem sredinom nastavka.

Mario Pašalić igrao je za Atalantu do 73. minute, dok je Ante Rebić bio na terenu za Milan do 58. minute.

Svakako valja reći kako su oba gola na ovoj utakmici bila izuzetno atraktivna, a možete ih pogledati OVDJE.

Oba sastava sada imaju po četiri boda, dva manje od vodećih Napolija i Intera.

Istovremeno su Bologna i Verona također igrale 1-1 (1-1). Domaći su poveli golom Arnautovića (21), a izjednačio je Henry (43). Za obje momčadi ovo je prvi bod u novoj sezoni.