U SVOM STILU / 'Special One' objasnio poraz onako kako samo on zna: 'Prije 10 ili 20 godina ne bi bilo ništa od toga'

Nakon utakmice trener Rome Jose Mourinho je na sebi svojstven način objasnio zašto je njegova momčad izgubila.

10.1.2024.
23:36

Nogometaši Lazija izborili su plasman u polufinale talijanskog Kupa nakon što su u četvrtfinalnom ogledu slavili u Derbyju della Capitale protiv Rome 1:0. Utakmici su prethodili veliki neredi na tribinama jer su se u jednom trenutku navijači počeli gađati raketama, petardama i ostalom pirotehnikom.

UZBUĐENJA DILJEM EUROPE /

'Rat' na tribinama uoči derbija, navijači se gađali pirotehnikom; Nova uvjerljiva pobjeda Fenerbahčea

Jedini pogodak na utakmici zabio je Mattia Zaccagni iz kaznenog udarca u 51. minuti.

"Uvijek je bolno izgubiti derbi, najbolnije", rekao je Mourinho i nastavio:

"Suočeni smo s brojnim poteškoćama i moramo se nositi s njima. Igrali smo s Napolijem, Juventusom, Atalantom i Laziom. Pobijedili smo Napoli, zaslužili više protiv Atalante i Juvea i danas smo izgubili zbog modernog penala".

"Neću reći je li penal ili nije, ali sudac ga nije svirao s tri metra udaljenosti. Prije 10 ili 20 godina ne bi bilo ništa od toga, ali tako su sad igrači naučeni", rekao je Mourinho.

Na kraju se ipak morao pomiriti s porazom. Treba napomenuti i to da je ponovo ranije morao u svlačionicu jer je dobio crveni karton pet minuta prije kraja.