UZBUĐENJA DILJEM EUROPE / 'Rat' na tribinama uoči derbija, navijači se gađali pirotehnikom; Nova uvjerljiva pobjeda Fenerbahčea

Domaći i gostujući navijači bili su smješteni vrlo blizu jedni drugima stoga im nije predstavljalo problem gađati se raznim pirotehničkim sredstvima.

10.1.2024.
20:04

Kada god Lazio i Roma igraju gradski derbi morate očekivati neočekivano. Upravo takva situacija se dogodila uoči njihovog okršaja u četvrtfinalu talijanskog kupa na Olimpijskom stadionu u Rimu. Na tribinama se skupilo više od 50.000 navijača, no u jednom trenutku uoči samog početka utakmice je izbio pravi mali rat na tribinama.

'PROCURILA' SNIMKA /

Modrić kakvog do sada nikada nismo vidjeli: Nakon polufinala SP-a u Katru imao je što za reći sucima

'Letjele' su rakete, topovski udari i razne druge petarde, a za sada nije poznato ima li ozlijeđenih.

'Rat' navijača pirotehnikom možete pogledati OVDJE.

Što se tiče rezultata, Mattia Zaccagni je u golom s bijele točke u 51. minuti donio minimalnu prednost Laziju pred uzvratnu utakmicu.

U drugom četvrtfinalnom susretu večeras od 21 sat Atalanta gostuje kod Milana.

Uvjerljiva pobjeda Fenerbahčea u Turskoj

Fenerbahče, za koji je cijelu utakmicu branio Dominik Livaković, u 16. je kolu turskog prvenstva uvjerljivo slavio protiv Konyaspora 7:1.

Sve je bilo riješeno već nakon 40. minuta koliko je bilo dovoljno Edinu Džeki da postigne hat-trick.

Za Fenerbahče su još zabijali Mert Müldür, Sebastian Szymański, Michy Batshuayi te Uğurcan Yazğılı koji je postigao autogol.

Utješni gol za goste zabio je Guilherme Haubert Sityá na samom kraju utakmice.

Fenerbahče je prvi u turskom prvenstvu s tri boda više od najvećeg rivala Galatasaraya koji ima utakmicu manje.

Napete i atraktivne utakmice te još jedan pohod Hrvatske na novu medalju gledatelji mogu pratiti od 10. siječnja - na glavnom kanalu RTL-a i streaming platformi VOYO.