ŠPANJOLSKO OKO SOKOLOVO PRESUDILO RAKITIĆU: / Sudački ekspert rekao što misli o situaciji zbog koje su se zvijezde Bayerna hvatale za glavu

Bavarci su na koncu osvojili Superkup nakon gola Martineza u produžecima

25.9.2020.
8:22

Nogometaši Bayerna po drugi puta u povijesti su pobjednici UEFA Superkupa svladavši u finalu u Budimpešti Sevillu nakon produžetka 2-1 (1-1). Za Bayern je zabio Leon Goretzka (34) i Javi Martinez (104), a za Sevillu Lucas Ocampos (13pen). Ivan Rakitić je igrao za Sevillu do 56. minute, a na njemu je napravljen jedanaesterac u 13. minuti.

[VIDEO] POČETAK IZ SNOVA ZA IVANA RAKITIĆA: /

Hrvat izborio penal i zagorčao život europskom prvaku

Naime, David Alaba ga je gurnuo dok je bio u prodoru, a sudac Anthony Tylor pokazao je odmah na bijelu točku. Međutim, sudački ekspert Juan Andujar Oliver za Marcu je izjavio kako Alabin potez po njemu nije bio za najstrožu kaznu.

“Alaba je gurnuo Rakitića, ali ne dovoljno jako za takvu kaznu”, pojasnio je.

Rakitiću je, ovo, inače bio drugi debi u dresu Seville i ukupno 150. utakmica za taj klub.