Elche - Real Madrid 0-3 / 'Kraljevima' VAR poništio ukupno tri gola, Luka Modrić igrao

Real Madrid je sa 28 bodova povećao prednost pred najbližim pratiteljima, a to su Barcelona i Real Sociedad koji zaostaju za šest bodova

19.10.2022.
23:52

U dvoboju vodeće i zadnje momčadi španjolskog prvenstva nogometaši Real Madrida s uvjerljivih su 3-0 (1-0) slavili u srijedu navečer na gostovanju kod Elchea.

Benzemi poništen gol

Vodeći pogodak za aktualne španjolske i europske prvake postigao je Federico Valverde u 11. minuti, nakon što je Karimu Benzemi zbog zaleđa poništen gol u šestoj minuti.

BRZ JE K'O MUNJA ŠTO NEBOM LUNJA /

VAR poništio čistu magiju Real Madrida: Sve je krenulo od Luke Modrića; Ovo je savršenstvo

Uslijedilo je mučno razdoblje za Real, a posebno za Benzemu, jer su momčadi iz Madrida na intervenciju VAR-a poništena još dva pogotka, opet zbog zaleđa koje nije bilo vidljivo ljudskim okom. U 26. minuti je Benzema asistirao Davidu Alabi, a u 61. minuti je opet pomislio da je postigao pogodak, no veselje je bilo kratkog vijeka.

Konačno, u 75. minuti je dobitnik Zlatne lopte mogao slaviti. Na dodavanje Rodryga pogodio je s ruba kaznenog prostora za 2-0. Rodrygo je bio dodavač i u 89. minuti, kad je Marco Asensio postavio konačnič 3-0.

Modrić igrao do 62.

Luka Modrić je bio u početnom sastavu, a igrao je do 62. minute, kad ga je zamijenio Tchouameni.

Real Madrid je sa 28 bodova povećao prednost pred najbližim pratiteljima, a to su Barcelona i Real Sociedad koji zaostaju za šest bodova, ali Katalonci imaju utakmicu manje koju će odigrati u četvrtak (21 sat), kad će na Camp Nou ugostiti Villarreal.