PONOS NAŠ / Španjolci ponovno oduševljeni predstavom Luke Modrića: 'On je zadužen za magiju"

Barcelona je u prvoj utakmici slavila rezultatom 1:0 no to joj nije bilo niti približno dovoljno

5.4.2023.
23:43

Nogometaši Real Madrida izborili su plasman u finale španjolskog Kupa kralja nakon što su u uzvratnom susretu polufinala na Camp Nou deklasirali Barcelonu sa 4-0 i tako nadoknadili domaći 0-1 poraz.

Junak utakmice bio je trostruki strijelac Karim Benzema (50, 59-11m, 81), a među strijelce se upisao i Vinicius Junior (45+2).

DERBI SVIH DERBIJA /

Real Madrid deklasirao Barcelonu i izborio finale kupa: Luka Modrić asistencijom prelomio utakmicu i odigrao maestralnu partiju

Luka Modrić odigrao je fantastičnu utakmicu koju je okrunio asistencijom. Luka je igrao do 87. minute i ponovno oduševio sve prisutne.Marca mu je dala ocjenu 8 od 10. Veću ocjenu od Modrića dobili su samo Benzema i Camavinga.

A ovako su opisali njegovu predstavu…

"Onaj koji je zadužen za magiju u posljednjoj trećini. Malo se pojavljivao u prvo, poluvremenu jer je Real imao mali posjed lopte. Malo-pomalo dobio je na težini i asistirao je za 2-0. U drugom poluvremenu nametnuo je svoj zakon, a to je obično jamstvo uspjeha njegove momčadi", piše Marca