PRESUDIO MU AUTOGOL / Šokantan poraz Igora Tudora. Marseille na svom terenu izgubio od zadnje momčadi lige

Marseille je ovim porazom propustio barem privremeno preuzeti prvo mjesto u Ligue 1

8.10.2022.
19:44

Marseille Igora Tudora izgubio je na svom terenu i izgubio od Ajaccia 1:2 u 10 kolu francuske Ligue 1. Marseille je bio izraziti favorit, no iznenađujuće je izgubio od ekipe koja je do ovog susreta bila zadnja, 20., momčad na ljestvici francuskog prvenstva.

DIGLI MU TLAK /

Tudor objasnio zašto je galamio na ljude iz UEFA-e prije utakmice Lige prvaka: 'To nije bilo normalno i nije u redu...'

Sada Ajaccio, zahvaljujući ova tri boda više nije posljednji, nego 17., ali i dalje se nalazi u zoni ispadanja.

Utakmica je odlično počela za Marseille, u 15. minuti Dimitri Payet je zabio iz penala za 1:0. No, to vodstvo je trajalo samo deset minuta jer je Bevic Moussiti-Oko u 25. lijepo zabio za izjednačenje.

Ajaccio je do pobjede stigao zahvaljujući autogolu Marseilleovog braniča Leonarda Balerdija u 47. minuti.

Nakon ovog poraza Marseille je ostao druga momčad na tablici, s dva boda manje, ali i utakmucom više od PSG-a.