TEŽAK JE TAJ CHAMPIONSHIP / Slaven Bilić izgubio drugu utakmicu zaredom, Watford u završnici ostao praznih ruku u Blackpoolu

Bilić je postao trener Walforda prije desetak dana

8.10.2022.
18:54

Momčad engleskog drugoligaša Watforda, koju vodi bivši hrvatski izbornik Slaven Bilić, u subotu je doživjela drugi uzastpni poraz u Championshipu.

OPA! PA OVO NIJE MALA STVAR /

Bilić je sigurno bio u nevjerici. Pogledajte što su Englezi napravili Slavenu uoči prošle utakmice

Bolji od Watforda bio je Blackpool  koji je na svojem terenu pobijedio 3:1.

Domaćini su poveli pogotkom Garyja Madine u 10. minuti, dvadesetak minuta kasnije izjednačio je Imran Louza i rezultatom 1:1 završeno je prvo poluvrijeme.

Šok u završnici

Pogodaka nije bilo do same završnice, posljednjih deset minuta, kada je Jerry Yates s dva gola, u 81. i 85. minuti donio pobjedu Blackpoolu.

Nakon ove utakmice Walford je 12., a Blackpool 19. momčad na ljestvici Championshipa.