ŠOK U KNEŽEVINI: / Jedinica Vatrenih nije uspjela spasiti Monaco neočekivanog poraza

Nogometaši Monaca poraženi su od Bordeauxa na svojem terenu u prvoj utakmici 32. kola Francuske prve lige.

1.4.2016.
22:26
AFP/VALERY HACHE

Prvi vratar hrvatske reprezentacije Danijel Subašić odigrao je cijelu utakmicu za Monaco, a Mario Pašalić zbog ozljede nije konkurirao za nastup.

Bordeaux je poveo u sudačkoj nadoknadi prvog poluvremena pogotkom Thomasa Touréa, a na 2-0 povisio je Adam Ounas nakon 11 minuta igre u drugom poluvremenu. U samoj završnici utakmice Monaco je imao jedanaesterac, ali ga je brazilski napadač u njihovim redovima Vágner Love promašio.

Konačnih 1-2 postavio je branič Bordeauxa Federic Guilbert koji je u četvrtoj minuti sudačke nadoknade postigao autogol.

Značajan napredak

Zahvaljujući osvajanju tri boda, Bordeaux je napredovao s 14. na 10. mjesto na tablici.