NOGOMETNE RADOSTI / Slovenci se spasili od potpune blamaže na Malti, Portugalci bez Ronalda 'uvalili' pet komada

Ni ovim rezultatom ne mogu se pohvaliti, ali barem su izbjegli potpuni šok

21.3.2024.
23:13
profimedia

U prijateljskim nogometnim dvobojima u četvrtak Portugal je kao domaćin svladao Švedsku s 5-2, dok su Malta i Slovenija odigrali 2-2.

BARAŽ ZA EURO /

Noćna mora za BiH, Ukrajinci u deliriju nakon preokreta. Grčka i Poljska 'petardama' do finala

Portugalci su u Giumaraesu bez problema sa Šveđanima i to bez Cristiana Ronalda u sastavu. Raphael Leao (24), Nunes (33), Bruno Fernandes (45), Bruma (57) i Goncalo Ramos (62) pogađali su za domaćina, a Viktor Gyokeres (59) i Gustaf Nilsson (90) za Šveđane.

Slovenija je protiv Maltežana odigrala deveti susret i upisala drugi remi uz sedam pobjeda. Momčad Matjaža Keka je povela u 27. minuti golom Andraža Šporara, Malta je izjednačila u 54. minuti preko Matthewa Guillaumiera, te povela u 58. minuti nakon slobodnog udarca Stephena Pisanija. Benjamin Šeško je u 80. minuti pogodio za konačnih 2-2 na Malti.

U utorak Slovenci na Stožicama dočekuju Portugal.