Registracija
Ako imaš Voyo pretplatu, registriraj se istim e-mailom i čitaj net.hr bez oglasa! Saznaj više
Toggle password visibility
Toggle password visibility
Već imaš račun?
Obnovi lozinku
KUĆI PJEVAJUĆI /

Derbi hrvatskog sjevera pripao gostima, Farmaceuti se približili borbi za Europu

Velika bitka momčadi koje se nalaze na sredini prvenstvene ljestvice

403 Forbidden

403 Forbidden


nginx
403 Forbidden

403 Forbidden


nginx

U susretu 22. kola hrvatskog nogometnog prvenstva Slaven Belupo je na gostovanju pobijedio Varaždin sa 1-0. Pogodak odluke u derbiju sjevera Hrvateke zabio je Ilija Nestorovski u 31. minuti.

Slaven Belupo je ovom pobjedom produžio niz bez poraza na zadnja četiri kola, dok je Varaždin upisao tek drugi domaći ligaški poraz nakon što je u listopadu na svom terenu izgubio od Dinama, također sa 0-1.

Prvu priliku na utakmici imali su domaćini u 17. minuti, međutim Dabro se nije najbolje snašao zakasnivši na ubačaj.

Gosti su poveli u 31. minuti, Antonio Bosec je na desnom krilu kratko dodao do Ivana Dolčeka koji je povratnom loptom uposlio Iliju Nestorovskog. Njegov prvi udarac završio je u bloku, ali je Nestorovski iz drugog pokušaja zabio za vodstvo gostiju.

U završnici prvog dijela Nestorovski je ponovo bio strijelac, ali je gol poništen nakon asistencije VAR-a.

U nastavku susreta gosti su bili bliži drugom golu, nego Varaždin izjednačenju. Najbliže golu Varaždin je bio u 89. minut kada je Poldrugač s ruba šesnaesetrca pucao u suprotne rašlje, no lopta je prošla tik iznad gola.

U posljednjem susretu ovoga kola sastaju se Osijek i Rijeka.

Na ljestvici vodi Hajduk sa 41 bodom Rijeka je druga s dva boda manje i susretom manje, dok je treći Dinamo sa 38 bodova. Osijek je četvrti sa 30 bodova.

Varaždin je i dalje peti sa 30 bodova, a Belupo na šestom mjestu ima dva boda manje.

403 Forbidden

403 Forbidden


nginx
Još iz rubrike
Pročitaj i ovo
403 Forbidden

403 Forbidden


nginx
403 Forbidden

403 Forbidden


nginx
Regionalni portali
403 Forbidden

403 Forbidden


nginx
Još iz rubrike