SLAVEN NASTAVIO NIZ BEZ PORAZA I ZAKUCAO ZAPREŠIĆANE NA DNO TABLICE: / Situacija iz 26. minute sigurno će na 'oko sokolovo'

29.11.2019.
19:29
Vjeran Zganec Rogulja/PIXSELL

Slaven Belupo pobijedio je Inter iz Zaprešića 3:0 u prvoj utakmici 17. kola Prve HNL te tako nastavio niz bez poraza u posljednje četiri utakmice.

Domaći su do prednosti stigli sretnim pogotkom Nowaka u 15. minuti. Nakon što je vratar Intera Frelih izboksao ubačaj iz kuta lopta je stigla do Gode, čiji je udarac s 20-ak metara na putu prema golu pogodio Nowaka i promijenio smjer te odsjeo mreži.

Na 2:0 Slaven je povisio iz kaznenog udarca u 26. minuti, sudac Pejin je naskakivanje Tatomirovića na leđa Krstanovića ocijenio kao prekršaj za najstrožu kaznu. Frelih je "pročitao" Krstanovića, ali ipak nije uspio zaustaviti loptu.

LOVREN U URNEBESNOM VIDEU JEDNOSTAVNO UNIŠTAVA SALAHA: /

'Ako obrišete ovo, više nikad neću pričati'

Konačnih 3:0 postavio je Mikulić sredinom drugog poluvremena kada je na prvoj vratnici nadvisio Mamuta i skraćeni korner Bačelić-Grgića proslijedio u mrežu.