SLAVEN BILIĆ BRILJIRA U ENGLESKOJ: / Njegov pozdrav s jednim od najvećih u povijesti postao je apsolutni hit

Nakon posljednjeg kola Championshipa, WBA i Leeds su bodovno izjednačeni na vrhu tablice

3.1.2020.
8:28
Anna Gowthorpe/BPI / Shutterstock Editorial / Profimedia

U veikom derbiju 26. kola engleske Druge lige WBA bivšeg hrvatskog izbornika Slavena Bilića kod kuće je odigrao 1-1 s Leeds Unitedom.

WBA je odlično krenuo u utakmicu i poveo već u drugoj minuti golom stopera iz Nigerije Samija Ajayja, a gosti su u 52. minuti izjednačili autogolom istog igrača.

Zagrljaj s velikanom

Nakon utakmice Bilić se vrlo srdačno pozdravio s trenerom Leedsa, slavnim Argentincem Marcelom Bielsom, a snimka njihova pozdrava i grljenja postala je hit na društvenim mrežama.