SJEĆATE LI SE LI KADA JE MODRIĆ ZADNJI PUT PROPUSTIO UTAKMICU? /

Real je tada doživio ogromnu sramotu, a Zidane naučio lekciju

Modrić je od kraja sječnja za Kraljevski kub odigrao 16 utakmica za redom

15.4.2021.
13:52

Nogometaši Reala u srijedu su izborili prolazak u polufinele Lige prvaka. Kraljevski klub je na gostovanju u Liverpoolu s redsima odigrao 0:0, uz novu sjajnu predstavu kapetana hrvatske reprezentacije Luke Modrića (35).

OVE RIJEČI NAJBOLJE OPISUJU KOLIKO JE MODRIĆ VELIKI IGRAČ: /

'Luka je fenomen. Kad on ima loptu, njegovi suigrači mogu biti mirni...'

Iako su mnogi pretpostavljali da Modrić ove sezone neće imati preveliku minutažu u ekipi Zinedinea Zidanea, Luka igra u sjajnoj formi i jedan je od najvažnijih igrača Reala.

Velika serija

Modriću je utakmica protiv Liverpoola bila 19 uzastopna u kojoj je bio u momčadi Reala, a posljednji susret propustio je prije skoro tri mjeseca, 20. siječnja, i tada je Real doživio sramotan poraz od četvrtoligaša Alcoyana te ispao iz Kupa.

Zidane je nakon tog susreta u svakoj utakmici koristio Modrića koji je skupio 16 uzastopnih nastupa, samo je jednu utakmicu počeo s klupe, te na terenu proveo ukupno 1308 minuta.

U sljedeće dvije utakmice Real očekuju okršaji sa slabijim protivnicima, Getafeom i Cadizom, i to je idealna prilika za Zidanea da konačno malo poštedi hrvatskog maestra.