SENZACIONALAN POGODAK BROZOVIĆA NA OTVARANJU SEZONE: / Hrvat pogodio rašlje s velike udaljenosti

Prvi gol ove sezone djelo je hrvatskog reprezentativca Marcela Brozovića i pravo je remek-djelo.

26.8.2019.
21:49
Profimedia, SIPA USA

Milanski Inter pod vodstvom Antonia Contea, krenuo je furiozno u novu sezonu. Milanski Inter je u posljednjoj utakmici 1. kola novog talijanskog prvenstva na svom terenu svladao Lecce sa 4-0 (2-0).

Hrvat je uoči sezone okarakteriziran kao lider ove Conteove ekipe, a sada je to i potvrdio golom u 21. minuti protiv Leccea.

Brozović je primio povratnu loptu na nekih 20 metara od gola i onda fino naciljao suprotne rašlje i pogodio.

Video pogledajte OVDJE.

Nakon Brozovića, koji je odigrao čitav susret za Inter, u strijelce su se još upisali Sensi u 24., Lukaku u 60. i Candreva u 84. minuti.