SENZACIJA U ŠPANJOLSKOM KUPU KRALJA: / Drugoligaš izbacio Sevillu; Ne da ju je izbacio, rastavio ju je na proste faktore

Junak pobjede Mirandesa bio je Brazilac Matheus Barrozo koji je postigao prva dva gola na utakmici

30.1.2020.
23:12

Nogometaši drugoligaša Mirandesa iznenađujuće su u osmini finala Španjolskog kupa u četvrtak navečer izbacili Sevillu svladavši ju na svom terenu sa 3:1 (2:0). Junak pobjede Mirandesa bio je Brazilac Matheus Barrozo koji jepostigao prva dva gola na utakmici u 7. i 30. minuti. Na 3:0 povisio je Alvaro Rey u 85., da bi poraz Seville tek ublažio Nolito u 90. minuti.

BARCELONA LAKO DO ČETVRTFINALA: /

Ivan Rakitić asistirao Messiju za točku na i

Barcelona uvjerljivo nadigrala Leganes sa 5:0

Ranije u četvrtak Barcelona je na svom Camp Nou uvjerljivo nadigrala Leganes sa 5:0 (2:0). Barcelona je put ka pobjedi utrla ranim pogotkom Griezmanna (4), na 2-0 povisio je Lenglet (27), da bi se u nastavku u strijelce upisali Messi (59, 89) dvaput i Arthur (77) jednom. Hrvatski reprezentativni veznjak Ivan Rakitić igrao je za Barcelonu od 61. minute te je asistirao Messiju za posljednji pogodak na susretu.

Još ranije su se u četvrtfinale plasirali Athletic Bilbao, Valencia, Villarreal, Real Sociedad, Real Madrid i Granada.