MODRE ZVIJEZDE, UGLEDAJTE SE NA NJIH: / Dinamovi klinci uništili svjetskog velikana i osvojili zlato na jakom turniru

Dinamovi 'zagići', dječaci rođeni 2008. godine osvojili su zlato na jakom turniru u Austriji nakon što su u finalu svladali veliki Liverpool.

26.6.2017.
11:22

Da Dinamo ima jaku nogometnu školu, priznatu u Europi, nije nikakva novost. No, isto tako ne pobjeđuje se velikana europskog i svjetskog nogometa svaki dan, odnosno, ne osvaja se zlato na jakim međunarodnim turnirima baš svaki dan.

DINAMOV NAPADAČ BJEŽI IZ MAKSIMIRA: ‘Nije zadovoljan u Zagrebu i vraća se kući’

Modri su u Austriji trijumfirali i pokazali da imaju talentiranu generaciju iz 2008. Pomladak Dinama 'uništio' je mladu generaciju jednog od najvećih svjetskih klubova rezultatom 3-0, a spomenimo i kako je Dinamov Stipe Duvnjak proglašen najboljim golmanom turnira, javljaju Sportske novosti.

Lokomotiva je također nastupila na ovom natjecanju i zauzela treće mjesto, dok je NK Bregana osvojila 18. mjesto od 48 momčadi. Seniori Dinama, tako, možda ne spadaju u onaj najviši razred europskog nogometa, nisu dio "elite", ali pomladak kluba itekako spada među one najbolje.