OPRAVDAO POZIV / Nogometaš Hajduka ušao u igru na Svjetskom prvenstvu i odmah zabio: Pogledajte pogodak kojim je postavio konačan rezultat

SAD je natjecanje u skupini prošao sa 3 pobjede u 3 utakmice, a nakon finala Kupa momčadi se priključio i Rokas Pukštas

30.5.2023.
21:55
Luka Stanzl/PIXSELL

S visokih 4-0 reprezentacija SAD-a svladala je vršnjake iz Novog Zelanda i plasirala se u četvrtfinale Svjetskog prvenstva. Konačan rezultat u 82.minuti postavio je Hajdukov igrač, Rokas Pukštas, koji je u igru ušao tri minute prije nego što je poentirao.

GDJE MU JE GRANICA? /

Bivši reprezentativac koji je već imao problema sa zakonom ponovno je uhvaćen na djelu: Prijeti mu velika zatvorska kazna

Pukštas i Hajduk prvotno su se zahvalili pozivu SAD-a zbog klupskih obaveza i finala Kupa, ali na kraju je pronađeno kompromisno rješenje i mladi se igrač priključio svojoj reprezentaciji nakon finalne utakmice protiv Šibenika.

Pogodak Pukštasa za 4-0 možete pogledati ovdje.

U četvrtfinalu će igrati protiv boljeg iz dvoboja Gambije i Urugvaja.