KAO U NAJBOLJIM DANIMA / Ronaldo i Liga prvaka jednostavno su savršen spoj: Portugalac odveo Al Nassr do prvog mjesta u grupi

Al Nassr je u 3. kolu Azijske Lige prvaka ugostio katarski Al Duhail te slavio 4:3

24.10.2023.
22:13

Al Nassr je u 3. kolu Azijske Lige prvaka ugostio katarski Al Duhail te slavio 4:3. Saudijski klub je predvodio sjajni Cristiano Ronaldo koji je upisao dva gola i asistenciju.

DVA SPEKTAKLA /

Bayern promarširao Istanbulom, Roko Šimić izgubio kod europskog viceprvaka

Anderson Talisca doveo je Al Nassr u 1:0 vodstvo u 25. minuti na asistenciju portugalskog suigrača i s tim rezultatom se otišlo na odmor.

Voyo donosi borilačke spektakle svakog mjeseca. 4.studeni - FNC 13 - Beograd. Prosinac - FNC 14 - Sarajevo. Svaki mjesec BKFC event na Voyo

Domaćini su i u drugom poluvremenu nastavili napadati te je to urodilo plodom u 56. minuti kada je na 2:0 povisio Sadio Mané.

Tada na scenu stupa Cristiano Ronaldo. Prvo je u 61. minuti zabio za 3:1, a u 81. je potvrdio pobjedu golom za 4:2.

Gosti su golovima Ismaela Mohammeda u 63. i Almoez Ala u 67. smanjili na 3:2, u 85. su preko Michaela Olunge došli i do 4:3, ali na kraju se ipak s gostovanja vraćaju poraženi.

Al Nassr je ovom pobjedom izbio na prvo mjesto s maksimalnim učinkom od devet bodova, dok je Al Duhail ostao na jednom bodu osvojenom u prvoj utakmici s Istiklolom kojemu je to također jedini bod. Na drugom mjestu je Persepolis sa šest bodova.

Marcelo Brozović nije bio u zapisniku za ovu utakmicu.

FNC 4. studenoga stiže u Beograd, a revanš Croate i Vase pratite ekskluzivno na platformi Voyo.