TRIJUMFALAN AL NASSR / Ronaldo i Brozović uhvatili formu, Portugalac zabio majstorski pogodak

Marcelo Brozović, hrvatski reprezentativac, odigrao je cijeli susret za pobjedničku momčad.

16.9.2023.
21:02

Saudijski klub Al-Nassr ostvario je svoju četvrtu uzastopnu pobjedu u ligaškom prvenstvu pobijedivši Al-Raed rezultatom 3:1. U ovom susretu, Cristiano Ronaldo, najveća zvijezda Al-Nassra, ponovno je bio strijelac.

BRAVO LUKA /

Ivanušec sjajno pogodio po prvi put za Feyenoord u golijadi

Sadio Mane, bivši igrač Bayerna i Liverpoola, doveo je goste u vodstvo postigavši gol u sudačkoj nadoknadi prvog poluvremena. Mane je izvanrednim udarcem s 15 metara svladao protivničkog vratara i omogućio svojoj momčadi prednost na poluvremenu.

U drugom poluvremenu, Anderson Talisca je postigao još uvjerljiviji gol. Brazilac je primio loptu izvan kaznenog prostora i snažnim udarcem lijevom nogom savladao vratara Moreiru. Cristiano Ronaldo je potvrdio pobjedu Al-Nassra s iznimnom izvedbom desetak minuta prije kraja susreta, kada je uspješno zaobišao svog čuvara i postigao treći gol za svoju momčad, čime je rezultat bio 3:0.

U završnici utakmice, domaćini su vidjeli kako gosti smanjuju njihovu prednost golom postignutim od strane Mohameda Fouzaira. Marcelo Brozović, hrvatski reprezentativac, odigrao je cijeli susret za pobjedničku momčad.