Ludo kolo u Hrvatskoj: Subotu obilježili preokreti!

Danijel Cesarec je s dva gola odlučio 'Kvarnerski derbi'. Napadač Rijeke gol odluke (2:1) zabio je u 88. minuti i razočarao navijače Istre 1961.

6.10.2012.
22:36

Subotnje utakmice 11. kola hrvatskog prvenstva obilježili su preokreti. Doduše, Osijek je imao protiv Splita dva gola prednosti, ali se na kraju morao zadovoljiti s bodom (2:2), dok je Rijeka nadoknadila minus protiv Istre 1961 i slavila rezultatom 2:1.

Danijel Cesarec novi je junak Kantride. Nakon što je 'razmontirao' Dinamo, zabio je i dva gola Puljanima u 'Kvarnerskom derbiju'. Istra je povela u golom Grgića iz jedanesterca u 21. minuti, da bi Cesarec u 44. izjednačio, te u 88. donio domaćinu sva tri boda.

Osijek je već nakon uvodnih 15 minuta imao 2:0 protiv Splita (golovi Vrgoča i Miličevića), da bi u nastavku sve to upropastili. Vitaić i Rebić su u 66. i 70. minuti vratili sve na početak, a Paracki je u posljednjoj minuti propustio potpuno okrenuti utakmicu u korist Splićana.