Izbacili Stuttgart i onda - kiksali!

U 8. kolu prve nogometne lige Rijeka i Lokomotiva odigrali su bez pobjednika na Kantridi (1:1), a ovim ishodom najsretniji su -u Dinamu.

2.9.2013.
22:40

Hrvatski je prvak tako pobjegao četiri boda pratnji, Dinamo ima 20, a Rijeka, Hajduk i Lokomotiva na 16 bodova. No, prvenstvo već može doći u potpunu neizvjesnost već u sljedećem kolu, kada Dinamo gostuje na Poljudu.

No, to je daleka budućnost. Ovog ponedjeljka Rijeka i Lokomotiva nisu odigrali utakmicu za pamćenje. Barem prvo poluvrijeme je bilo za zaborav. Gosti su poveli golom Trebotića u 41. minuti. Chago i Pjaca su povukli kontru, a bivši hajdukovac golom je šokirao Kantridu.

U nastavku Rijeka je imala više od igre, ali stigli su samo do boda. Krstanović je u 74. minuti pucao, vratar Šarlija samo odbio loptu, da bi 'odbijanac' u mrežu pospremio Kvržić. Nakon gola, Rijeka je jurnula po pobjedu, ali obrana Lokomotive je izdržala.