OVO NISTE MOGLI VIDJETI NA TV-U / Navijač Rijeke uletio u teren dok su Bijeli slavili pobjedu, nije se dobro proveo. Pogledajte i nerede na tribinama

Zaredali su se incidenti na Jadranskom derbiju

21.11.2021.
20:05
Goran Kovacic/PIXSELL

Nogometaši Hajduka došli su na dramatičan način do pobjede u 100. jadranskom derbiju od hrvatske samostalnosti, svladavši u odličnoj utakmici na Rujevici domaću Rijeku sa 3-2 (1-0). Marko Livaja je doveo Hajduk u vodstvo u 45. minuti. Rijeka je u drugom poluvremenu došla do preokreta pogocima Josipa Drmića u 54. minuti i Roberta Murića s bijele točke u 79. minuti.

NAJBOLJE OD DERBIJA /

Letjele baklje, navijač napao Hajdukovog igrača, sjajna posveta Vukovaru, Dalić uz svečanoj loži....

U 83. minuti dosuđen je i kazneni udarac za Hajduk, a Marko Livaja je svojim drugim pogotkom izjednačio na 2-2. U završnim sekundama utakmice, osmoj minuti sučevog dodatka, Jan Mlakar je glavom poslao loptu u mrežu za veliko slavlje Hajduka.

Osim golova utakmica je obilovala i incidentima. Nakon vodećeg gola Hajduka jedan je navijač Rijeke uletio na travnjak i odgurnuo Katića.

A na poluvremenu je pak došlo do manjih nereda na tribini gdje se nalazila Torcida. U jednom trenutku policija se tamo našla, a poslije manjeg sukoba nekoliko je navijača izvedena s tribine. Snimku možete vidjeti ovdje.

Također, zaiskrilo je i poslije utakmice kada je još jedan navijač domaće momčadi uletio na teren. No nije se dobro proveo, što možete vidjeti na snimci Dalmatinskog portala.