RIJEČANI MELJU: / Pogledajte novo razbijanje Rijeke na pripremama u Sloveniji

Nogometaši Rijeke došli su do slavlja i u drugoj pripremnoj utakimici u Sloveniji. Izabranici Matjaža Keka s visokih 5:0 slavili su protiv Velenja.

27.6.2015.
20:28
Goran Kovacic/PIXSELL

Rijeka je od samog početka susreta preuzela inicijativu, ali Bezjak, Balaj i društvo nikako nisu mogli zabiti pogodak. No, to se promijenilo u drugom dijelu. Rijeka je bolje zaigrala i povela u 52. minuti golom Tomasova. Nedugo potom, Balaj je zabio za 2:0, a bio je strijelac i za 3:0.

U 75. minuti, Balaj je postigao svoj treći gol na utakmici, a konačnih 5:0 postavio je Hristov u 90. minuti.

Tako je Rijeka nakon uvjerljivog slavlja nad Triglavom 8:0 došla do još jedne uvjerljive pobjede na pripremama, pobjede koja će im dati samopouzdanja uoči novih izazova.