VELIKI LOVRO / Rennes nezaustavljiv, Majer ponovno briljirao pa zabio: 'Ovo je tvoje desetljeće, mi smo tu samo da promatramo'

Rennes igra sjajno u francuskoj ligi, a ponovno je fantastičnu utakmicu odigrao naš Lovro Majer

25.2.2022.
23:18

Novu odličnu utakmicu odigrali su nogometaši Rennesa koji su u prvom susretu 26. kola francuske Ligue 1 pobijedili Montpellier u gostima 4-2.

LOŠE VIJESTI ZA PLAVCE /

Šok za osvajače Lige prvaka: Ostaju bez gazde, Abramovič prisiljen prodati Chelsea?

Novu zapaženu utakmicu odigrao je i Lovro Majer, hrvatski nogometaš u dresu Rennesa, koji je sve začinio zadnjim pogotkom na susretu. U 84. minuti Majer je izveo dupli pas s Bourigeaudom te je lijepo naciljao suprotni kut domaće mreže za potvrdu pobjede svoje momčadi. U 90. minuti Majer je zamijenjen.

'Veliki Majer večeras igra nogomet'

Rennes je imao sjajan ulaz u utakmicu te je vodio 2-0 nakon samo petnaest minuta igre (Terrier i Bourigeaud). Montpellier je uspio izjednačiti golovima Oyonga u 19. i Wahija u 41., ali u nastavku je uslijedio novi udar Rennesa. Prvo je Laborde pogodio s bijele točke, a sve je zaključio Majer svojim drugim prvenstvenim golom za Rennes.

Krasan pogodak našeg Majera pogledajte OVDJE.

Navijači su ponovno zadivljeni Lovrom i njegovim predstavama. Na društvenim mrežama osvanuo je niz komentara koji hvale hrvatskog reprezentativca.

"Veliki Lovro Majer večeras igra nogomet? Ovo je tvoje desetljeće prijatelju, ovdje smo samo da te promatramo', 'Lovro Majer ih uči nogometu', 'Lovro Majer je problem', samo su neki od komentara na Twitteru od navijača Rennesa.

Uz utakmicu više od ostalih Rennes je trenutačno skočio na četvrto mjesto ljestvice.

Ligue 1, 26. kolo:

Montpellier - Rennes 2-4 (Oyongo 19, Wahi 41 / Terrier 8, Bourigeaud 15, Laborde 52-11m, Majer 84)