PROPUSTILI PRILIKU BITI ČETVRTI / Rennes izgubio bretonski derbi: Trener Lovru Majera već na poluvremenu ostavio u svlačionici

Rennes je ostao peti sa 37 bodova, koliko ima i četvrti Monaco

27.1.2023.
23:21

Hrvatski reprezentsativni veznjak Lovro Majer odigrao je prvo poluvrijeme za Rennes koji je u susretu 20. kola francuske nogometne lige izgubio u bretonskom derbiju na gostovanju kod Lorienta sa 1-2 (0-2).

IDE MU /

Sjećate se Stipe Perice? Hrvatski napadač u pobjedi belgijskog velikana zabio i asistirao

IDE MU /

Domaći su nakon prvih 45 minuta vodili sa 2-0 golovima Talbija (13) i Le Brisa (31), da bi u nastavku Tait (73) uspio samo ublažiti poraz gostiju.

Rennes je ostao peti sa 37 bodova, koliko ima i četvrti Monaco, dok je Lorient šesti sa 35 bodova.

Na vrhu je Paris SG sa 47 bodova, tri više od drugog Lensa.

U prvoj utakmici 19. kola španjolskog nogometnog prvenstva Almeria je svladala Espanyol sa 3-1 (1-0).

Domaći su poveli 3-0 golovima Suareza (21), Baptistaoa (61) i Portilla (77), a konačni rezultat postavio je Joselu (90+3).

Ovom pobjedom Almeria je preskočila Espanyol na ljestvici, sada je 11. sa 22 boda, a Espanyol 14. sa 20. Vodi Barcelona sa 44 boda, tri više od drugog Reala iz Madrida