REMI U ZAPREŠIĆU: / Hajduk protiv Intera nije uspio ostvariti drugu uzastopnu ligašku pobjedu

Hajduk je u prvoj utakmici osmog kola 1. HNL odigrao neriješeno 1:1 kod Intera u Zaprešiću.

9.9.2016.
20:25

Splitski Bijeli tako nisu uspijeli ostvariti drugu uzastopnu prvenstvenu pobjedu, ali je domaćin ostati neporažen protiv Splićana i u trećem susretu zaredom. Inter je poveo u 5. minuti utakmice preko bivšeg igrača Lokomotive Jakova Puljića, koji je sjajno i spretno zabio iz okreta nakon asistencije Tomislava Šarića s lijeve strane, dok je Hajduk uspio izjednačiti golom mladog asa Frana Tudora, koji je ušao u igru u 64. minuti, a već u 77. zabio glavom poslije centaršuta Zvonimira Kožulja s desne strane.

HAJDUKOVCI VRIJEĐALI HDZ-ovce NA RIVI, A PLENKOVIĆ TVRDI: ‘Nisu mi smetali, naš skup bio je dominantan i trijumfalan!’

Tijekom utakmice Torcida je razvila transparent na kojem je pisalo - "Naša kampanja Hajduk Split".

Na prvenstvenoj ljestvici nakon odigrane tek jedne utakmice 8. kola HNL-a vode Rijeka i Dinamo sa po 19 bodova, Hajduk je ostao četvrti s 14 bodova, dok je Inter šesti s 7 bodova.

1 Rijeka 7 6 1 0 16 4 19 ------------------------- 2 Dinamo Zagreb 7 6 1 0 15 4 19 3 Osijek 7 5 1 1 12 6 16 ------------------------- 4 Hajduk Split 8 4 2 2 13 10 14 ------------------------- 5 Slaven Belupo Koprivnica 7 2 3 2 8 8 9 6 Inter 8 1 4 3 8 12 7 7 RNK Split 7 0 4 3 2 7 4 8 Cibalia 7 0 3 4 8 15 3 ------------------------- 9 Istra 1961 7 0 3 4 4 13 3 ------------------------- 10 Lokomotiva Zagreb 7 0 2 5 5 12 2