VRATIO SE ANTE / Rebić impresionirao Talijane, sada zna što mora napraviti: 'Njegova budućnost u Milanu bi mogla ovisiti o tome'

Rebić je oduševio navijače Milana nastupom protiv Lazija

27.4.2022.
17:51

Nogometaši Milana probili su se u nedjelju barem privremeno na vrh ljestvice Serie A zahvaljujući pobjedi 2-1 na gostovanju kod Lazija u Rimu.

NA UDARU /

Ante Rebić glavna nogometna tema Italije: 'Nestao je. Od ključnog igrača postao je slučajnost, marginalni igrač'

NA UDARU /

Domaći su poveli već u 4. minuti golom Cire Immobilea i imali prednost sve do 50. minute, kad je izjednačio Olivier Giroud. Milan je do pobjede došao u trećoj minuti sučevog dodatka kad je loptu u mrežu poslao Sandro Tonali, a asistent je bio Zlatan Ibrahimović kojemu je prethodno dodao Ante Rebić.

Hrvatski napadač je u igru ušao u 68. minuti zamijenivši Girouda i uz to što je bio "predasistent" općenito je odigrao jako dobro.

Talijanski završnici posvećen Milanu, MilanNews, piše kako se u klubu sada nadaju da je taj dobar Rebićev nastup bio nagovještaj njegovog "preporoda" te da će ponovno, kao i u zavrpnici prošle sezone, biti važna karika Rossonera.

Protiv Lazija Rebić je oduševio Talijane i svojim zalaganjem i požrtvovnošću.

"Njegov nastup protiv Lazija bi mu općenito trebao dati samopouzdanje, a sljedeće četiri utakmice ključne su za njegovu budućnost s obzirom na nagađanja da bi mogao otići", zaključuju Talijani.

Sezona za zaborav

Podsjetimo, Rebić se ove sezone muči s brojim problemima.  Sve je za njega krenulo nizbrdo otkako je nakon prošlogodišnjeg Europskog prvenstva prozvao izbornika Zlatka Dalića zbog čega je izgubio mjesto u reprezentaciji.

Nesreća se nastavila i u dresu Milana u kojemu je ove godine mjesto u početnoj postavi i sve se više piše o tome da bi na ljeto mogao promijeniti klub.

Nakon što je Rebić prvi dio sezone puno izbivao zbog ozljeda, vratio se u siječnju, no tada je izgubio povjerenje trenera Stefana Piolija koji prednost na njegovoj poziciji daje Portugalcu Rafaelu Leau.