NEMA KRAJA PEHOVIMA / Ante Rebić je trebao zaigrati za Milan u derbiju, zagrijavao se pa ostao bez nastupa, evo što se dogodilo

20.4.2022.
10:59

Nogometaši Intera prvi su finalisti ovosezonskog Talijanskog kupa, oni su u uzvratnom dvoboju polufinala svladali gradskog rivala Milan s 3-0 (2-0) što mu je uz 0-0 iz prvog dvoboja bilo dovoljno za prolazak dalje.

NA HRVATSKI POGON /

Perišić spašavao, Brozović asistirao, Inter pobijedio: Crno-plavi uvjerljivi u milanskom derbiju

Veliku prednost Interu je u prvom poluvremenu s dva gola osigurao Lautaro Martinez, prvoga je postigao u 4. minuti na dodavanje Darmiana, a drugoga u 40. minuti kada je asistenciju upisao Correa. Konačni rezultat je u 82. minuti postavio Gosens nakon odličnog ubacivanja iz drugog plana i dodavanja Marcela Brozovića.

Brozović je odigrao čitav susret za Inter, dok je Ivan Perišić bio na terenu do 79. minute kada ga je zamijenio Gosens.

Ante Rebić ostao je na klupi Milana, a dan nakon utakmice otkriveno je zašto nije nastupio.

Rebić je, naime, trebao ući u igru na početku drugog poluvremena, kada je njegov Milan lovio zaostatak od jednog gola. Pod stankom između poluvremena se zagrijavao, a talijanski mediji javljaju da je pritom i ozlijedio koljeno.

Još nije poznato koliko je ozbiljna njegova povreda, u srijedu će se podvrgnuti liječničkim pregledima, ali ono što je sigurno je to da se ozlijedio u najgore moguće vrijeme.

Rebić je, podsjetimo, ove sezone puno izbivao zbog problema s ozljedama i početkom ove godine se konačno oporavio i stavio na raspolaganje treneru Stefanu Pioliju, da bi sada, nažalost, doživio novi problem.