REBIĆ ISPISAO POVIJEST MILANA I SERIE A: / Niste ni svjesni što je Vatreni napravio u prošloj utakmici

Vatreni je u nastavku prvenstva uhvatio formu

9.2.2021.
8:12

Hrvatski reprezentativni napadač Ante Rebić bio je dvostruki strijelac za Milan koji se domaćom 4-0 (1-0) pobjedom protiv Crotonea u susretu 21. kola talijanskog nogometnog prvenstva vratio na vrh ljestvice.

Rebić je postigao dva pogotka u razmaku od manje od minute i pol, u 69. i 70. minuti, kojima je postavio konačni rezultat, a oba puta asistent je bio Calhanoglu. Prvo je Rebić poentirao glavom nakon udarca iz kuta, a zatim je pogodio i iz voleja na povratnu loptu turskog veznjaka. Bili su to treći i četvrti Rebićev pogodak u Serie A ove sezone.

ŠTO ĆE MU ZLATAN NAPRAVITI KADA OVO VIDI? /

Rebić nakon briljantne utakmice odlučio komentirati Ibrahimovića - 'On vam je veliki...'

Brži od Muriela

Prema novinaru Skyja Giuseppeu Pastoreu, Rebić je postavio novi rekord Serie A. Naime, zabio je dva pogotka u razmaku od samo 70 sekundi što je najbrže ikad u talijanskom prvenstvu. Do sada je rekord držao Luis Muriel, koji je u susretu između Bologne i Atalante dva gola dao u razmaku od 77 sekundi.

“Jako sam sretan, zbog dvaju golova, ali više od svega zbog triju bodova. Uostalom, prošlu utakmicu protiv Crotonea neću pamtiti po dobrome”, rekao je poslije pobjede nad Crotoneom za Milan TV.

“Pratila me nesreća u prva tri, četiri mjeseca po dolasku u Milan, a kad sam se vratio zarazio sam se Covidom-19. Sada se opet postupno vraćam u formu, vjerujem da ću u budućnosti biti još bolji. Nedostaje mi još nekoliko utakmica da budem na sto posto, ali osjećam se odlično. Prvi smo na ljestvici, pokazali smo da smo jaka momčad. Moramo nastaviti ovako igrati”, dodao je.

Vodeću momčad Seria A u idućem kolu ove subote čeka gostovanje kod Spezie.

[PROMO] Najbolje koeficijente i 100% bonusa na uplate do 1000 kuna potražite u kladionici Germania.