JEDVA SU SE PROVUKLI / Rebić i njegov Milan uz previše muke svladali Speziju. Među strijelce se upisao i sin legendarnog Maldinija

25.9.2021.
17:58

Nogometaši Milana zasjeli su na vrh ljestvice talijanskog prvenstva barem na nekoliko sati 2-1 (0-0) gostujućom pobjedom protiv Spezije u prvom susretu 6. kola.

Milan je poveo pogotkom Daniela Maldinija, sina legendarnog kapetana "crno-crvenih" Paola, u 48. minuti. Mladi, 19-godišnji Daniel je svoj prvi pogodak za Milan postigao u prvoj utakmici u kojoj je bio član početne postave glavom zakucavši loptu u mrežu s pet metara nakon ubacivbanja Kalulua.

ROSSONERI 'RIJEŠILI' VENEZIJU /

Milan se nakon mučenja izjednačio s Interom; Rebić predvodio napad Rossonera i ostao bez učinka

Pogodak Milana u zadnji čas

Spezia je poravnala u 80. minuti uz veliku dozu sreće jer je udarac Verdea s ruba kaznenog prostora dva puta mijenjao smjer pogodivši Hernandeza pa Tonalija te postao neuhvatljiv za Maignana.

Milan je u preostalom vremenu ipak uspio postići drugi pogodak, strijelac je u 86. minuti bio Diaz nakon odličnog prodora Saelemakersa.

Ante Rebić odigrao je prvo poluvrijeme za Milan koji sada ima 16 bodova, jedan više uz utakmicu više od drugog Napolija koji će u nedjelju ugostiti Cagliari, a tri više od trećeg Intera koji će od 18 sati igrati na svom terenu protiv Atalante.

Martin Erlić zbog ozljede nije konkurirao za nastup u momčadi Spezije koja je 17. s četiri boda.