REBIĆ DOBIO HVALOSPJEVE NAKON NOVOG GOLA ZA MILAN: / Trener oduševljen nastupom Vatrenog, ali pronašao mu je jednu manu

Rebić je najbolji strijelac Milana u domaćem prvenstvu s osam golova

28.6.2020.
21:33

Hrvatski reprezentativac Ante Rebić ponovno je bio strijelac za AC Milan, koji je u 28. kolu talijanske Serie A u nedjelju na San Siru svladao Romu sa 2-0.

POGLEDAJTE KAKO JE REBIĆ ZABIO PROTIV ROME: /

Rossoneri osvojili vrlo vrijedne bodove i stigli na korak do mjesta koje vodi u Europu

Rebić je postigao vodeći pogodak u 76. minuti iz neposredne blizine, ali za to su mu bila potrebna dva pokušaja. Iz igre je izašao dvije minute kasnije, a konačan rezultat postavio je Hakan Calhanoglu (89-pen).

Najbolji strijelac

Rebić je bio strijelac i u prošlom kolu kada je Milan slavio sa 4-1 na gostovanju kod Leccea. Ujedno, Rebić je najbolji strijelac Milana u domaćem prvenstvu s osam golova.

Trener Milana Stefano Pioli istaknuo je da je zadovoljan nastupom Vatrenog.

"Bio je važna točka u ofenzivi i napadao je prostor. Sigurno može biti još bolji jer on nije samo fizički snažan, već ima i sjajnu tehniku. Samo mislim da se treba više naviknuti da bude centralni napadač, a ne krilo. Ako ovako nastavi, sigurno će biti jako uspješan", poručio je strateg Rossonera.