LIGA PRVAKA / Realu lijepa prednost uoči uzvrata protiv Chelseaja, Milan dobio talijanski dvoboj

U prvom susretu četvrtfinala nogometne Lige prvaka Real Madrid je na Santiago Bernabeu pobijedio Chelsea sa 2-0, dok je u drugom susretu večeri Milan na San Siru porazio Napoli sa 1-0

12.4.2023.
23:00

Real Madrid je pred 63.142 gledatelja na Santiago Bernabeu pobijedio Chelsea sa 2-0 golovima Karima Benzeme (21) i Marca Asensia (74). Gosti su od 59. minute igrali bez isključenog Bena Chilwella.

ČEKA IH ŠIBENIK /

Hajduk golom Livaje iz jedanaesterca srušio Belupo i izborio finale Kupa

Luka Modrić je za Real igrao do 82. minute, dok je Mateo Kovačić odigrao cijeli susret na suprotnoj strani.

U drugom dvoboju večeri Milan je na San Siru pred 74.742 gledatelja pobijedio Napoli sa 1-0 golom Ismaela Bennacera (40).

Napoli je od 74. minute igrao bez isključenog Zamba Anguisse, a Ante Rebić je za domaći sastav igrao od 80. minute.

Uzvratni susreti su 18. travnja u Londonu i Napulju.