NOĆ ZA ZABORAV / Težak udarac za Ancelottija: Real bez Modrića i Benzeme nastradao u Baskiji

Madriđani su bili pogođeni brojnim izostancima, a igrači Sociedada to su iskoristili na najbolji mogući način

3.5.2023.
0:01

Pred 35 tisuća navijača igrači Real Sociedada svladali su Real Madrid sa 2-0. Poluvrijeme je bilo bez pogodaka, a u drugom poluvremenu bilo je svega, od žutih kartona, crvenog za Carvajala, ali i dva pogotka domaćeg sastava.

SIMULTANKA /

Bivši igrači Dinama glavna su tema nakon utakmice njemačkog kupa: Jedan impresionirao, drugi gadno pogriješio

U 47.minuti preko Kuba su poveli igrači Sociedada, a u 85. minuti Barrenetxea je postavio konačan rezultat.

U redovima Reala, Carvajal je dobio crveni, a čak je i Ancelotti zbog prigovora dobio žuti.

Gosti su u Baskiju stigli bez Modrića, Benzeme, Viniciusa i Camavinge.

Barcelona im sada bježi 14 bodova, a ugroženo im je drugo mjesto, obzirom da je Atletico iza njih sa samo 2 boda zaostatka.