REAL SE POHVALIO PODVIGOM LUKE MODRIĆA: / Pogledajte što je Vatreni sve postigao u 380 nastupa za klub

Vatreni je i nakon devet godina ključni igrač Kraljevskog kluba

4.4.2021.
8:56

Rutinsku domaću pobjedu u dvoboju 29. kola španjolskog prvenstva ostvarili su nogometaši Real Madrida koji su s 2-0 (1-0) nadigrali Eibar. Na prvi pogodak domaća je momčad čekala do 41. minute, kad je mrežu zatresao Marco Asensio. Isti je igrač postigao gol i u 37. minuti, ali je poništen intervencijom VAR-a zbog zaleđa. Sve dvojbe oko pobjednika otklonio je u 73. minuti Karim Benzema pogotom glavom.

Luka Modrić je bio u početnoj postavi Reala i igrao sve do 61. minute, kad ga je zamijenio Toni Kroos.

MODRIĆ JE ODIGRAO SAMO 60 MINUTA, A PROGLASILI SU GA NAJBOLJIM: /

'Hrvat je opet bio zapovjednik Reala'

Nakon utakmice Real je objavio ako je Modrić došao do 25. pobjede u njihovom dresu, a Kroos do 200.

Hrvat je 174 pobjede ostvario u prvenstvu, 52 u Ligi prvaka, 12 u Kupu kralja, 6 na Svjetskom klupskom prvenstvu, 3 u španjolskom Superkupu i 3 u UEFA-inom Superkupu. Najviše pobjeda ostvario je pak u sezoni 2013/14 - 38.

U devet sezona u Realu osvojio je četiri Lige prvaka i isto toliko naslova pobjednika Svjetskog klupskog prvenstva, tri europska Superkupa, dva naslova prva, jedan Kup kralja i tri španjolska Superkupa. Postigao je 26 pogodaka u 380 nastupa, objavio je Real.