Luka Modrić odigrao savršenu partiju i igru napustio uz ovacije cijelog stadiona

Sofa Score je Modrića nagradila s ocjenom 8.2, a samo je Karim Benzema bolje ocijenjen od njega s 8.3

5.3.2022.
23:05

Nogometaši Reala svladali su u 27. kolu Primere u Madridu Real Sociedad s 4-1, a gol i asist je polučio Luka Modrić.

PROFESOR LUKA /

Jeste li primijetili što je Modrić napravio nekoliko trenutaka prije nego što je zabio golčinu?

Gosti iz San Sebastiana došli su do vodstva u desetoj minuti pogotkom iz jedanaesterca, kojeg je realizirao španjoski reprezentativac Mikel Oyarzabal. No, u zadnjih pet minuta poluvremena uslijedio je preokret, kojeg je inicirao Modrić.

Prvo je asistirao u 40. minuti Francuzu Edoardu Camavingi za izjednačenje, a potom  je u 43. dalekometnim udarcem lijevom nogom u rašlje doveo Real u vodstvo.

U drugom dijelu su Benzema (76) i Asensio (79) potvrdili pobjedu Reala, a Modrić je u 82. minuti ispraćen ovacijama s terena te je službeno proglašen igračem utakmice.

Real vodi s 63 boda i povećao je svoju prednost ispred Seville, koja ima 55 bodova.