RAPSODIJA KRALJEVSKOG KLUBA / Real pregazio Šahtar i zasjeo na vrh skupine, Modrić briljantno asistirao

Real je u posljednjoj utakmici prije gostovanja kod Šahtara senzacionalno izgubio na svojem terenu od moldavskog Sheriffa

19.10.2021.
23:13

Španjolski Real Madrid je u 3. kolu Lige prvaka slavio na gostovanju u Ukrajini kod Šahtara s velikih 5:0, a kapetan hrvatske reprezentacije Luka Modrić asistirao je za drugi pogodak 'Kraljevskog kluba'.

SJAJAN POTEZ /

Pogledajte majstorsku asistenciju Luke Modrića, munjevitom reakcijom namjestio je gol Real Madrida

Realu je ovo bila druga pobjeda u ovoj sezoni Lige prvaka, nakon što su u 1. kolu pobijedili Inter pa u 2. kolu izgubili na svojem terenu od moldavskog Sheriffa.

Madriđani su na gostovanju u Ukrajini nakon autogola Krivcova u prvom poluvremenu potpuno slomili domaćina u nastavku, a posebno treba izdvojiti Viniciusa Juniora koji je postigao dva pogotka i jednom asistirao.

Modrić je igrao jod prve minute, a u 51. je vrlo lijepo podvalio loptu i asistirao spomenutom Viniciusu Junioru za tadašnjih 2-0. Strijelci su još bili Rodrygo i Benzema, a Modrić je igru napustio u 78. minuti.

U drugoj utakmici u skupini D MInter je s 3:1 pobijedio moldavski Sheriff.