TRIO BEZ KOJEG NE IDE / Zvijezda Reala naklonila se Luki: 'Čast mi je igrati s njim, to je uživancija'

29.11.2021.
8:22

U derbiju 15. kola španjolskog nogometnog prvenstva Real Madrid je pobijedio Sevillu sa 2:1, za domaći sastav je nastupio LukaModrić, a za goste Ivan Rakitić.

Luka Modrić je za "Kraljevski klub" igrao do 73. minute, dok je Ivan Rakitić kod Seville izašao dvije minute ranije.

DRAMA NA SANTIAGO BERNABEU /

Real u završnici srušio Sevillu: Modrić krenuo od prve minute, 'Kraljevi' zabili za pobjedu nakon što je on izašao iz igre

Ikonski trio

Nakon utakmice oglasio se Casemiro. Brazilac je, između ostalog nahvalio svoje suigrače u veznom redu Luku Modrića i Tonija Kroosa, s kojima čini ikonski trio veznih igrača. Ovaj trojac obilježio je zadnjih 10-ak godina u europskom nogometu, a i danas su "kičma" Real Madrida.

"Trener odlučuje hoćemo li nas trojica igrati i kad ćemo se odmarati. On zna što radi, igramo zajedno kad god možemo, trener zna da smo spremni. Čast mi je igrati s Modrićem i Kroosom, prava je uživancija s njima biti na terenu. Imamo puno kvalitetnih igrača", rekao je Casemiro nakon utakmice za službenu stranicu Real Madrida.

Real Madrid je na vrhu tablice La Lige s 33 boda, Atletico i Real Sociedad imaju po 29 bodova, dok je Sevilla četvrta sa 28 bodova. Dodajmo kako je Barcelona sedma sa 23 boda.