REAL MADRID OPET BEZ POBJEDE: / Kraljevi nisu slavili niti kod momčadi koja se bori za očuvanje prvoligaškog statusa

Real Madrid ponovno nije pobijedio

3.1.2019.
23:33

Nogometaši Villarreala i Real Madrida podijelili su bodove odigravši 2-2 u zaostaloj utakmici 17. kola španjolskog nogometnog prvenstva.

Šok za Real Madrid stigao je već u četvrtoj minuti kada je Santi Cazorla zabio za uvodno vodstvo domaćina, no Real Madrid utakmicu je preokrenuo već do dvadesete minute golovima Karima Benzeme i Raphaela Varanea. Vrijedan bod domaćinima svojim je drugim pogotkom osigurao Cazorla u 82. minuti utakmice.

Na -7 od Barce

Kapetan hrvatske reprezentacije Luka Modrić igrao je do 63. minute za Real koji sad na četvrtom mjestu ima sedam bodova manje u odnosu na branitelja naslova i vodeću momčad La Lige Barcelonu. Samo 30 osvojenih bodova znače i da Real nije ovako loš bio u ovoj dijelu sezone još od 2005/06.

Uz navedeno čini se i da će Gareth Bale zbog ozljede ponovno na pauzu. Već petnaesti put ove sezone mijenjan je nakon što je krenuo u utakmicu.