MODRIĆ I EKIPA JURE PREMA TITULI / Rakitić zabio golčinu, Sevilla imala veliku prednost, ali 'Kraljevi' su se na kraju veselili: Real Madrid čudesnim preokretom slavio u derbiju

Realu je pobjedu donio Benzema golom u sudačkoj nadoknadi

17.4.2022.
23:02

Nogometaši Real Madrida napravili su veliki korak ka španjolskoj tituli nakon što su u gostima u 32. kolu Primere velikim preokretom svladali Sevillu s 3-2.

HRVATI U GLAVNIM ULOGAMA /

Ivan Rakitić prekrasno zabio Realu iz slobodnog udarca kojeg je skrivio Luka Modrić, pogledajte kako je šokirao 'Kraljeve'

Domaći su poveli su u 21. minuti golom Ivana Rakitića iz slobodnog udarca s 16 metara, kada se razmaknuo živi zid Reala, a lopta prošla kroz njega i prevarila Courtoisa.Rakitiću je to bio sedmi gol u ove sezone, a samo četiri minute kasnije Erik Lamela je povećao na 2-0.

Benzema (ponovno) heroj

Real se ipak vratio i preokrenuo, a sve je počelo golom Rodryga u 50. minuti, nastavilo pogotkom Nacha u 83., da bi "joker" ove sezone Karim Benzema zabio u drugoj minuti sudačke nadoknade za slavlje Reala. Sve pogotke s utakmice možete pogledati OVDJE.

Luka Modrić igrao je do 81. minute, a Rakitić cijelu utakmicu.

Real ima 75 bodova, 15 više od Seville, Barcelone i Atletica, a dokraja je još šest kola.