HRVATI U GLAVNIM ULOGAMA / Ivan Rakitić prekrasno zabio Realu iz slobodnog udarca kojeg je skrivio Luka Modrić, pogledajte kako je šokirao 'Kraljeve'

Sevilla je povela u 21. minutim utakmice protiv Reala

17.4.2022.
21:34

Nogometaši Real Madrida u nedjelju gostuju kod Seville u 32. kolu španjolske La Lige i domaćini od 21. minute vode 1:0 pogotkom bivšeg hrvatskog reprezentativca Ivana Rakitića.

MODRIĆ I EKIPA JURE PREMA TITULI /

Rakitić zabio golčinu, Sevilla imala veliku prednost, ali 'Kraljevi' su se na kraju veselili: Real Madrid čudesnim preokretom slavio u derbiju

Rakitić je doveo Sevillu u vodstvo prekrasnim pogotkom iz slobodnog udarca kojeg je par metara od ruba šesnaesterca skrivio Luka Modrić koji je srušio Gomeza.

Pogodak možete pogledati OVDJE.

Četiri minute kasnije Sevilla je povećala vodstvo pogotkom Lamele, koji možete vidjeti OVDJE.

Real je u drugom poluvremenu smanjio pogotkom Rodryga u 50. minuti nakon ubacivanja Carvajala. Gol za 2:1 možete vidjeti OVDJE.

Gosti su do kraja utakmice stigli do preokreta, u 83. minuti Nacho Fernandez je poravnao rezultat, a u trećoj minuti sudačke nadoknade Benzema je zabio za 3:2.

Pogodak za 2:2 možete vidjeti OVDJE, a za 3:2 OVDJE.